Obchodník v terénu s přidělenými klienty

Provident Financial, s.r.o. - CR

Místo práce
Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
15.3.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se obchodním zástupcem Providentu a využijte všech výhod, které nabízíme. Pracujte, kdy se vám to hodí a sami si zvolte počet klientů v návaznosti na vaší časovou dotaci. Začít s námi spolupracovat můžete na vedlejší i hlavní činnost. Odměnu ve formě provizí od nás dostanete každý týden.

Náplň práce:
*Oslovování nových zákazníků, spolupráce s těmi stávajícími, poskytování půjček a také výběr splátek.

Proč Provident?
*Na peníze u nás nečekáte – svou provizi dostanete pravidelně každý týden.
*Nabízíme časovou flexibilitu – sami si zvolíte, kolik hodin týdně práci věnujete.
*Jsme stabilní společnost – na spolupráci s námi se můžete spolehnout.
*Zdlouhavé dojíždění u nás nehrozí – klienty vám vybereme tak, abyste k nim měli blízko a neplýtvali časem ani penězi za přepravu.
*Pomocnou ruku vám podáme hned první den – vše vám ukážeme, vysvětlíme a společně naplánujeme potřebná školení. Za zaškolení si neúčtujeme žádné poplatky.
*Vezmeme vás do terénu a představíme vám naše zákazníky. Nebudete začínat na zelené louce, zákaznický kmen budete mít již připravený.
*Postaráme se i o vyřízení vaší registrace u České národní banky (obdoba živnostenského listu) a pomůžeme vám projít certifikační zkouškou, kterou s námi zvládne opravdu každý.
*Budeme vás podporovat – naše marketingové kampaně jsou vidět a kontakty na zájemce o půjčky předáváme právě našim obchodním zástupcům.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Začali jsme v Anglii v roce 1880, ale v ČR jsme „teprve“ dvacet let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v britském Leedsu, pobočky ve 13 zemích, akcie na londýnské burze… klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Jasně, v ČR máme 450 zaměstnanců a 1100 obchodních zástupců, ale i tak dokážeme pružně reagovat na to, co chtějí naši zákazníci, ve firmě si tykáme od generála po sekretářku a taky motivujeme naše lidi k tomu, aby jako dobrovolníci pomáhali všude, kde je to potřeba. Hodně dbáme na etiku podnikání a jsme rádi, že to oceňují nejen naši zákazníci, ale taky přední české neziskovky. A pokud má u nás někdo nápad, jak dělat práci jinak a líp, může si o tom popovídat s kýmkoli z vedení firmy. Stačí říct.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Provident Financial s.r.o.
Obrachtova 9/2006
140 00 Praha 4
http://www.provident.jobs.cz
ID: 4041075  Datum zveřejnění: 3.3.2021