Pracovník bezpečnostnej služby

Providentia s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Slovensko
Termín nástupu
01.04.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon fyzickej ochrany objektov v mestskej časti Devínska Nová Ves-Bratislava.
- Ochrana majetku a osôb v strážených Objektoch.
- Dohľad pri kamerovom a monitorovacom systéme.
- Evidencia osôb a vozidiel pri vstupe a výstupe z Objektu.
- Vedenie dennej knihy udalostí a mimoriadnych udalostí.
- Vyhodnocovanie narušenia chráneného objektu.

- Všetky položky na výplatnej páske a z toho vyplývajúce odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne.
- Odmeny za výkon práce.
- Príspevok zamestnávateľa na stravu.
- Príspevok na cestovné náklady, po dohode.

V prípade záujmu o pracovné miesto poprosíme o zaslanie životopisu na mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme spoľahlivých a flexibilných pracovníkov pre fyzickú ochranu objektov.
- Preukaz odbornej spôsobilosti (S alebo P).
- Bezúhonnosť.
- Dobrý zdravotný stav.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Providentia s.r.o. s profesionálnym poskytovaním služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a vyše 25 ročnými skúsenosťami vedenia spoločnosti.
ID: 4503975  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac