Reagujte bez životopisu

Junior programátor

První certifikační autorita, a.s.

třída Tomáše Bati 299, Louky, Zlín, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícCílové odměny, 13 plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše pracoviště ve Zlíně hledáme nového kolegu/kolegyni, kteří doplní náš tým. Hledáme ty z vás, kteří mají rádi výzvy a práci na přípravě nových produktů.

Co budete na této pozici dělat:

• Programovat v jazyce java, javascript, C++
• Psát unit testy a testovací aplikace
• Postupně se zapojovat do vývoje projektu
• Testovat aplikace a komponenty pro koncové uživatele i interní systémy týkající se problematiky PKI, elektronického podpisu a časových razítek
• Podílet se na přípravě testovacích dat
• Podílet se na zavádění automatizovaného testování
• Pracovat v týmu (cca 2-8 lidí dle projektu) i samostatně na svěřených úkolech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit:

• Příjemné pracovní prostředí s klimatizací (ne open space)
• Odpovídající finanční ohodnocení včetně odměn/bonusů/prémií
• Pružnou pracovní dobu / home office dle domluvy, týden dovolené navíc, zdravotní volno/sick days až 5 dní /rok
• Mobilní telefon, notebook, stravenky, příspěvek na dopravu 5.000 Kč ročně
• Osobní rozvoj, vzdělávací aktivity, kurzy, školení
• Příspěvek 2.000Kč/měs. na penzijní připojištění, Multisport karta, Sportovní klub I.CA

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Objektové programování - Mírně pokročilý
IT zkušenosti - Pokročilý
JavaScript - Mírně pokročilý
Komunikační schopnosti - Pokročilý
Java - Mírně pokročilý
C/C++ - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

První certifikační autorita, a.s. (I.CA) je moderní společnost, která stojí na pevných základech špičkového světového i tuzemského know-how a týmů kvalitních odborníků v oblasti bezpečnostních technologií a certifikačních autorit.

V roce 2001 získala I.CA jako první subjekt v ČR akreditaci pro výkon činnosti akreditovaného poskytovatele certifikačních služeb ve smyslu zákona č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu, a zahájila poskytování služeb v oblasti kvalifikovaných certifikátů.

V roce 2006 byla akreditace rozšířena o služby vydávání systémových certifikátů a elektronických časových razítek.
Dále v roce 2006 získala I.CA akreditaci pro vydávání kvalifikovaných certifikátů a pro poskytování služeb časové autority na Slovensku.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4526969  Datum zveřejnění: 24.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc