Reagujte bez životopisu

Doručovatel novin s autem pro Cheb a Mariánské Lázně

První novinová společnost a.s.

Místo práce
Mariánské Lázně, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 5 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• roznos novin, časopisů a adresných zásilek probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště
• na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a doručíte do příslušných schránek
• pracovat budete od pondělí do soboty přibližně 1 až 3 hodiny denně, nejpozději do 7:30 hodin a budete mít celý den před sebou
• doručovat budete autem (tzv. mikrokurzech) se noviny rozváží vlastním autem (proplatíme Vám cestovní náhrady)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pravidelný přivýdělek na DPP nebo DPČ, preferujeme DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
• budete se pohybovat na čerstvém vzduchu a s čistou hlavou
• lépe poznáte vlastní město – budete znát každé zákoutí
• zaučíme Vás a vše Vám ukážeme a vysvětlíme
• cestovní náhrady u doručovatelů mikrokurzů PROPLÁCÍME
• v případě zájmu o vyšší přivýdělek, je možné roznášet i dopisy nebo letáky
• nastoupit můžete IHNED

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

logistika

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• jste fandou pravidelného ranního pohybu a nevadí Vám fyzicky náročnější práce
• jste důslední, spolehliví a máte základní orientační smysl
• v případě mikrokurzů požadujeme věk min. 18 let, platný řidičský průkaz sk. B a VLASTNÍ AUTOMOBIL

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

První novinová společnost a.s. je česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také je alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny, časopisy, letáky a zásilky.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4202608  Datum zveřejnění: 12.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 5 000 Kč/měsíc