Specialista online prodeje

PS Office s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícfixní základ 20 000,- Kč/měsíc plus odměny z prodeje (minimum 15 000,- Kč/měsíc , maximum není limitováno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace pouze se zákazníky, kteří zasílají své poptávky. Uzavírání nových pojistných smluv

Žádné navolávání nových "studených" kontaktů a nabízení služby na nevyžádané kontakty!!!
Jednání pouze s klienty, kteří opravdu chtějí řešit své pojistné produkty.

Veškerá komunikace nabídek probíhá buď telefonicky, nebo přes elektronické rozhraní
8 hodinová pracovní doba, provoz na dopolední/mezisměnu/odpolední týdenní provoz (8-20.00hod) a jednou za měsíc víkendová směna.

Zaměstnanecké výhody, benefity

MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA po zaškolení a zapracování
VÝBORNÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ - fixní základ 20 000,- Kč/měsíc plus odměny z prodeje (minimum 15 000,- Kč/měsíc , maximum není limitováno ).
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
1000 Kč na penzijní pojištění

Férová fixní mzda a bonus podle odvedené práce

Zaškolení a příprava na Zkoušku odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB,
5 týdnů dovolené
2 sick days

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Stravenky v hodnotě 120Kč, kde 55% hradí zaměstnavatel
Zvýhodněné produkty od Airbank
Pracovní smlouva
Práce z kanceláře nebo po zaškolení možnost práce z domova.

Informace o náboru

Firma: PS Office s.r.o. (personální agentura)
Místo pracoviště: Ostrava - Vítkovice 1 Ukázat mapu
Pracovní poměr: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou-maturita nutná
Jazyky: čeština (výborná)
Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, dog-friendly office

Praxe v pojišťovnictví , v obchodní sféře, na call centru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čistý trestní rejstřík
Čeština (Pokročilá)
Znalost MS Office
Komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura
ID: 4089114  Datum zveřejnění: 25.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc