Specialista online prodeje životního pojištění - práce z domova

PS Office s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
DLE DOHODY
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícVÝBORNÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ - fixní základ 20 000,- Kč/měsíc plus odměny za uzavřené smlouvy . V případě praxe a zkoušky na zprostředkování prodeje životního pojištění je možnost vyšších výdělků.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pobočka Praha nebo Ostrava.
Možnost práce z domova - po 1-2 měsíci zaškolení a zapracování.
Komunikace pouze se zákazníky, kteří zasílají své poptávky.
Žádné aktivní hledání nových klientů, žádné nabízení služby na nevyžádané kontakty!!!
Jednání pouze s klienty, kteří opravdu chtějí řešit své pojistné produkty.
Veškerá komunikace nabídek probíhá buď telefonicky, nebo přes elektronické rozhraní
Uzavírání nových pojistných smluv
8 hodinová pracovní doba, provoz na dopolední/mezisměnu/odpolední týdenní provoz (8-20.00hod) a jednou za měsíc víkendová směna.

Výhoda:

Praxe v oboru finančních služeb ( pojišťovnictví ) nebo praxe na call centru
Zkoušky odborné způsobilosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
1000 Kč na penzijní pojištění

Férová fixní mzda a bonus podle odvedené práce

Zaškolení a příprava na Zkoušku odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB,
5 týdnů dovolené

2 sick days

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Stravenky v hodnotě 120Kč, kde 55% hradí zaměstnavatel
Zvýhodněné produkty od Airbank
Pracovní smlouva
Práce z kanceláře nebo po zaškolení možnost práce z domova.

Informace o náboru

Požadavky:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou (maturitní zkouška podmínkou)!

Čistý trestní rejstřík
Čeština (Pokročilá)
Znalost MS Office
Národnost ČR, SR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

výhodou praxe v oboru finančních služeb ( pojišťovnictví ) nebo praxe na call centru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura
ID: 4175301  Datum zveřejnění: 17.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc