Rozpočtář/ka nabídkového oddělení - Praha - Vysočany

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Místo práce
Poděbradská 1016/32, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho nabídkového oddělení hledáme šikovného absolventa/tku stavební školy, případně jiné školy s technickým zaměřením.

Ať už se v oboru pohybujete nějaký pátek nebo jste na startu kariéry, tady jste správně!

Čemu se u nás budete věnovat:

Účelem pozice je zpracování poptávek a vytváření nabídek pro zákazníky. V nabídkovém oddělení se Vás ujmou zkušení kolegové, kteří Vám pomohou zorientovat se v rozsáhlém sortimentu velkoobchodu Ptáček. Postupně se naučíte pracovat v systému, získáte zkušenosti a začnete vytvářet první nabídky.

Budete komunikovat nejen s našimi obchodními zástupci, ale i jejich klienty a také dodavateli naší společnosti.

Brzy budete fungovat jako platný člen týmu nabídkového oddělení!

Naše očekávání:

* Základním předpokladem je zájem o obor vodo-topo-plyn - chuť dále se vzdělávat a získávat zkušenosti

* Očekáváme, že máte maturitu ze stavební nebo technické školy . Maturitní vysvědčení z jiné školy není překážkou, pokud Vás náš obor zajímá!

* Předpokládáme, že ovládáte práci s počítačem - výhodou je znalost nástrojů MS Office - Word, Excel, PowerPoint - ostatní Vás rádi naučíme

Proč právě k nám?

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* 5 týdnů dovolené

* 2 dny placeného zdravotního volna

* stravenky v hodnotě 110 Kč

* atraktivní zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment

* zvýhodněné volání v síti O2 i pro členy rodiny

* MutiSport karta za zvýhodněnou cenu

* Cafeteria Systém ve výši 6 000 Kč ročně

* příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě

* a mnohé další odměny (za doporučení nového kolegy, za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, …)

Chcete to zkusit? Těšíme se na Vaše odpovědi, které se k nám dostanou prostřednictvím tlačítka níže "odpovědět".

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Zdravotní volno/sickdays
Firemní akce
Účast na zahraničních konferencích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, voda, plyn, inženýrské sítě a koupelny s více než 27-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v České a Slovenské republice.
Pracujte u Ptáčka a buďte součástí velkého a odborného týmu s více než 150 pobočkami a 1 800 zaměstnanci!
ID: 4322744  Datum zveřejnění: 6.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc