Řidič (nad 7,5 t) - Hradec Králové

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Místo práce
Za Škodovkou 161/2A, Plotiště nad Labem, Hradec Králové, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu do zavedeného týmu. Čeká Vás parta správných chlapů, férové jednání a stabilní práce.
Pokud máte řidičský průkaz skupiny "C", budete u nás moct využít.

Čemu se u nás budete věnovat?

* rozvoz zboží
* příjem zboží a jeho uskladnění
* příprava a výdej zboží ze skladu
* práci nám usnadňuje technika, ale i tak není tato práce vhodná pro ženy

Co od Vás očekáváme?

* ŘP sk. C, profesní průkaz, psychotesty, digitální kartu řidiče (podmínkou)
* platné oprávnění na VZV (výhodou, ne podmínkou)
* praxi ve skladu (vítáme)
* pracovitost, spolehlivost, pozitivní přístup, flexibilitu

Co Vám nabízíme?

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti s více než 27 letou historií
* zaškolení do skladového sortimentu
* možnost pracovního postupu
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* pevná pracovní doba
* pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
* 5 týdnů dovolené
* měsíční diety
* odměna za "nemarodění"
* věrnostní příplatky
* příspěvek na dopravu
* atraktivní zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
* zvýhodněné volání operátora O2 i pro členy rodiny
* MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
* Cafeteria Systém ve výši 6 000 Kč ročně
* příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě
* odměna za doporučení nového kolegy
* a mnohé další odměny ( za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, ...)

Nastoupit můžete ihned, už se na Vás moc těšíme!

Zaujala Vás naše pozice, zajímá Vás víc? Pak neváhejte a pošlete nám životopis přes tlačítko „odpovědět“.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Kafetérie
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, voda, plyn, inženýrské sítě a koupelny s více než 27-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v České a Slovenské republice.
Pracujte u Ptáčka a buďte součástí velkého a odborného týmu s více než 150 pobočkami a 1 800 zaměstnanci!

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Oupická
E-mail: poslat životopis