Operátor tepelného zpracování - Kalič

Q.I.P. s.r.o.

Místo práce
Košuličova 657 / 6, 61900 Brno Horní Heršpice, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 19000 Kč/měsíc + odměny, příplatky-přesčas, noc, soboty, neděle a státní svát

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava dílů k tepelnému zpracování, obsluha technologického zařízení, komletace dílů po tepelném zpracování, mezioperační kontrola. Odpolědnost za plnění úkolů a kvalitu provedené práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Starvenky, penzijní připojištění

Informace o náboru

1. kolo VŘ-zaslání (e-mail) životopis + motivační dopis
2. kolo VŘ-osobní pohovor

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojárske,technické

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

svědomitost, zodpovědnost, osobní iniciativa, samostatnost při řešení úkolů, dobrá komunikace se spolupracovníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Tepelné a chemicko tepelné zpracování kovů-zakázkoví kalení
( kalení, zušlechťování, žíhání, cementace atd...).
Služba v oboru strojírenství.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1303823  Datum zveřejnění: 31.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 19000 Kč/měsíc + odměny, příplatky-přesčas, noc, soboty, neděle a státní svát