Sales Manager pre Slovensko

Qerko s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizície, budovanie a rozvoj dlhodobých vzťahov so zákazníkmi v oblasti gastropodnikov a pokladničných systémov vrátane každodennej aktívnej komunikácie s nimi, a to primárne telefonicky alebo e-mailom.

Spolu s account manažérmi príprava obchodných plánov a zodpovednosť za ich plnenie.

Riešenie konkrétnych obchodných prípadov a vedenie obchodnej administratívy.

Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, analýza trhu a aktívne odovzdávanie informácií a podnetov v rámci spoločnosti.

Sme Qerko – rýchlo rastúci fintech startup. Od roku 2019 vyvíjame a prevádzkujeme aplikáciu, ktorá umožňuje zákazníkom najpohodlnejšie a najrýchlejšie platiť v reštauráciách.

Našim partnerským reštauráciám, ktorých je už viac ako 1000, pomáhame nájsť viac času na ich zákazníkov, a tak aj viac zarobiť. Qerko môžu využiť nielen ako aplikáciu na jednoduché platenie prostredníctvom QR kódov, ale aj ako riešenie pre digitálny vernostný program, digitálne menu, doobjednávanie či ako e-shopové riešenie pre svoje webové stránky.

Cieľom nášho tímu je podpora a rozvoj spolupráce s našimi klientmi z oblasti gastronómie.

Pretože rýchlo rastieme a expandujeme do ďalších európskych krajín, aktuálne hľadáme do nášho obchodného tímu posilu, ktorá nám pomôže s expanziou na Slovensko z pozície Sales Managera.

Čo od teba očakávame:

Kreativitu, chuť pracovať a neustále sa zlepšovať.

Výborná znalosť slovenčiny, ideálne materinský jazyk.

Prax na obdobnej pozícii alebo v gastro segmente výhodou.

Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti.

Obchodného a tímového ducha.

Príjemné vystupovanie.

Čo ponúkame:

Veľmi dobrú odmenu s istým základom a variabilnou zložkou.

Skvelú firemnú kultúru a podporu celého tímu.
Možnosť realizovať svoje nápady.

Zázemie našich nových kancelárií v Prahe.

Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočného home-office.

Kariérny postup.

Zaujalo ťa to? Skvelé! Zareaguj na tento inzerát a my sa ti čo najskôr ozveme!

Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Qerko je mobilná aplikácia uľahčujúca platenie. Platenie v miestach, kde to dnes často príliš ľahké nie je - v reštauráciách, bistroch či kaviarňach. Vďaka Qerko zaplatíte účet alebo jeho časť behom pár sekúnd bez nutnosti volať obsluhu. Chceme vykoreniť vetu "Dohromady alebo zvlášť?" a rozbúrať zažité stereotypy v gastronómii.
Mobilná aplikácia Qerko predstavuje budúcnosť platenia v reštaurácii, bistre či kaviarni. Bez nutnosti volať obsluhu a čakať, kým sa na vás dostane rad... počas pár sekúnd zaplatíte účet a môžete ísť.

Meníme zažité stereotypy a vnášame čerstvý vietor do sveta gastronómie. Budujeme mobilnú aplikáciu, ktorá uľahčuje a urýchľuje platenie v reštaurácii, a šetrí tak čas hosťom aj obsluhe.

Na trhu sme od januára 2019 a za ten čas sme sa rozšírili do mnohých podnikov po celej Českej republike. A ideme ďalej. Máme množstvo plánov, čo chceme s appkou urobiť. Trebárs vernostný program alebo objednávanie od stola. Preto v tíme potrebujeme skúsených ľudí, ktorí spoločne s nami tieto plány prevedú v realitu.

Sídlime v Prahe na Smíchove a stojí za nami investičná skupina Miton.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktor Tecl
E-mail: poslať životopis
ID: 4288810  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac