Tréner/ka naťahovania/umbuku kožených dielov

QMR s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj, Srbsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
20 - 30 EUR/hod.20 - 30 €/Hodina podľa skúseností uchádzača a podľa výberu druhu dopravy a ubytovania (preplácané/vlastná réžia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaúčanie a školenie výrobných pracovníkov v oblasti naťahovania alebo umbuku kožených dielov interiéru automobilov
- Vedenie dokumentácie
- Návrhy možných riešení a opatrení pre zrýchlenie a optimalizáciu procesu naťahovania
- komunikácia s manažmentom výrobného podniku
- reporting
- 3 zmenná prevádzka
- paralelné 2 podobné projekty - možnosť práce v Cuprija (Srbsko) alebo v Košiciach

- Firemné vozidlá, alebo preplácané kilometre pri využití vlastného vozidla (0,25 €/km)
- Ubytovanie poskytované a plne hradené (hotely, apartmány), alebo ak je vo vlastnej réžii, je plne preplácané
- pri obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce na rôznych projektoch na Slovensku a v celej Európe v oblasti Automotive

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis s krátkym predstavením svojich schopností na email [email protected], prípadne volajte na telefónne číslo +421 910 317 222.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Naťahovač/Umbukár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme 6 ľudí na školenie pracovníkov v oblasti naťahovania/umbuku koženných dielov. Berieme aj páry a partie. 6 ľudí bude rozdelených do 3 skupín na 3 zmeny. Možnosť pravidelného cestovania domov. Podmienky na druhom projekte v Košiciach sú totožné.

Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie a od úspešných kandidátov vyžadujeme flexibilitu, zvládanie stresových situácií a orientáciu na riešenie problémov.

Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti Automotive na rôznych úrovniach sme sa rozhodli založiť našu spoločnosť. Sme spoľahlivým partnerom pre firmy vyrábajúce komponenty v automobilovom priemysle. Sme jedna z mála firiem na Slovensku, ktorá sa špecializuje na kožené interiérové diely.

V tejto oblasti disponujeme skúsenými pracovníkmi, ktorí zabezpečujú kontrolu kvality kožených dielov, ich opravy, komunikáciu „ON SITE“ u zákazníka a taktiež máme odborníkov, ktorý dokážu navrhnúť a implementovať rôzne riešenia a inovácie v oblasti výroby. Odborníkov máme taktiež na kontrolu, rework a rezidentskú činnosť v oblasti plastových dielov, vysoko lesklých povrchov a dekoratívnych materiálov.
ID: 4573957  Datum zveřejnění: 9.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.