Reagujte bez životopisu

Software Engineer

Qres Technologies - o.s. Czech

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť hľadá nového kolegu na pozícii Software Engineer.

Čo vás čaká?
Stanete sa súčasťou menšieho R&D tímu, v ktorom môžete využiť veľký priestor na široké uplatnenie vašich znalostí a skúseností pri vývoji industriálnych inkjetových tlačiarní a príbuzných produktov, a podieľať sa na všetkých fázach vývoja produktu od prototypu až po finálny výrobok.

Vašou hlavnou úlohou bude:
• Vývoj softwaru v programovacom jazyku C
• Aplikácia vr. programovanie v reálnom čase, grafické užívateľské postredie, pokročilé spracovanie obrazu, komunikačné protokoly zariadení a logické kontroly

Súčasťou pracovnej náplne je tiež:
• Testovanie a optimalizácia nových návrhov a systémových konfiguracií
• Softwarovo-technická podpora servisného oddelenia

Čo vám môžeme ponúknuť

Prečo sa zapojiť práve do nášho tímu? U nás sa stretnete s:

• pohodovým pracovným prostredím v menšom kolektíve kolegov
• firemnou kultúrou, ktorá podporuje nielen tímovú spoluprácu, ale aj zamestnancov samotných v ich nápadoch a inovatívnemu prístupu k riešeniu pracovných záležitostí

Aj menšia firma ako my sa nechce nechať zahanbiť, a tak môžete očakávať:
• služobný notebook
• jazykové vzdelávanie
• možnosť práce z domu a časovú flexibilitu

Informácie o výberovom konaní

• Nástup možný ihneď alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika, počítačové inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý
JavaScript - Základy
HTML - Základy
UNIX/Linux - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať

• Znalosť programovacieho jazyka C

Výhodou bude, pokiaľ viete využiť

• Pokročilú znalosť systému Linux
• Znalosť HTML a Java Script
• Znalosť programovanie v Qt

Společnost Qres Technologies se zabývá vývojem a výrobou sofistikovaných UV inkjetových tiskových systémů pro profesionály v oblasti tisku a grafického průmyslu. Tato dynamicky se rozvíjející společnost s mezinárodním obsazení získala díky vysoce specializovaným projektům také signifikantní postavení na trhu industriálního tisku.
Velkoplošné UV tiskové stroje, vyvíjené a produkované v České republice a na Slovensku, se kromě vysoké kvality, standardů a spolehlivosti, vyznačují také výjimečnou flexibilitou v konfiguraci technických parametrů díky unikátnímu modulárnímu konceptu.
Filozofií společnosti je poskytovat individuální přístup k zákazníkovi a jeho specifickým technologickým požadavkům společně s profesionální technickou a zákaznickou podporou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3781117  Datum zveřejnění: 4.7.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac