Reagujte bez životopisu

Samostatná účetní

Qres Technologies - o.s. Czech

Místo práce
Hlušovice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
1.1.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká?
Stanete se součástí malého týmu finančního oddělení výrobní společnosti, ve kterém můžete využít velký prostor k širokému uplatnění vašich znalostí, komunikačních dovedností a organizačních schopností.

Vaším hlavním úkolem bude:
• samostatné vedení účetnictví
• příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování daňového přiznání k DPPO
• práce s doklady a jejich zaúčtování, včetně kontroly jejich formální a věcné správnosti
• zpracování DPH a Intrastat

Pod vaší režijní taktovkou se bude odehrávat i:
• nastavení procesů
• kontrola a optimalizace stávajících procesů, a zvýšení jejich efektivity propojením ERP systému a programu Pohoda
• nastavení skladové evidence (jedna z priorit je plánovaný přechod z evidence typu B na typ A)

Součástí pracovní náplně je také:
• příprava pravidelných kvartálních závěrek k reportingu, podpora plánování managementu
• komunikace s úřady (finanční úřad, pojišťovny, případně banka, atp.)
• administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout?
Proč se zapojit zrovna do našeho týmu? U nás se setkáte s:
• pohodovým pracovním prostředím v menším kolektivu kolegů
• firemní kulturou, která podporuje nejen týmovou spolupráci, ale i zaměstnance samotné v jejich nápadech a inovativnímu přístupu k řešení pracovních záležitostí
• vlastním prostorem pro organizaci a vytvoření systému vaší práce

I menší firma jako my se nechce nechat zahanbit, a tak můžete očekávat:
• služební notebook a telefon
• příspěvek na stravování
• jazykové vzdělávání
• 25 dní dovolené
• možnost práce z domova, časovou flexibilitou

Informace o náboru

Jsme flexibilní a otevření jakékoliv formě spolupráce a velikosti úvazku. Preferujete zpočátku menší úvazek? Máte zájem o externí spolupráci? Jste aktivní senior/ka s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi, které byste na námi nabízené pozici využil/a? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

vedení účetnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
• znalost daňové a účetní problematiky včetně příslušné legislativy
• zkušenost s prací v programu Pohoda
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru

Výhodou bude, pokud umíte
• anglický jazyk
• pracovat s ERP programem
• využít pracovní zkušenost z prostředí výrobní firmy (strojírenství)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Qres Technologies se zabývá vývojem a výrobou sofistikovaných UV inkjetových tiskových systémů pro profesionály v oblasti tisku a grafického průmyslu. Tato dynamicky se rozvíjející společnost s mezinárodním obsazení získala díky vysoce specializovaným projektům také signifikantní postavení na trhu industriálního tisku.
Velkoplošné UV tiskové stroje, vyvíjené a produkované v České republice, se kromě vysoké kvality, standardů a spolehlivosti, vyznačují také výjimečnou flexibilitou v konfiguraci technických parametrů díky unikátnímu modulárnímu konceptu.
Filozofií společnosti je poskytovat individuální přístup k zákazníkovi a jeho specifickým technologickým požadavkům společně s profesionální technickou a zákaznickou podporou.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3904975  Datum zveřejnění: 16.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc