Székhelyvezető

QSR24h Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kecskeméti, Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.08.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

KÖVETKEZŐ FELADATOK VÁRNAK ÖNRE:
• Vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése
• Ajánlatok készítése a központtal szoros együttműködésben
• Belső auditok vezetése, irányítása és külső auditokra való felkészítés
• Az operatív minőségügyi tevékenységek végrehajtása és kontrollja
• Az irányítása alá tartozó csapat munkájának koordinálása
• Részvétel új alkalmazottak betanításában
• Munkatársak értékelése

ELVÁRÁSOK:
• Minőségbiztosítási területen megszerzett szakmai tapasztalat ebből: minimum 3 év autóipari tapasztalat ISO/TS-16949 környezetben
• Minőségügyi technikák, módszerek ismerete
• Kommunikáció szintű német nyelvtudás
• Erős szervező és problémamegoldó képesség
• Jó tárgyaló, együttműködési és meggyőző készség
• Legalább középfokú (preferáltan műszaki) végzettség
• Empatikus, ugyanakkor határozott személyiség;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
• B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• felsőfokú iskolai végzettség (műszaki)
• LEAN módszerek ismerete
• Autóipari szabványok ismerete
• VDA rendszerek ismerete
• Tapasztalat német autóipari vevőkkel
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret

AMIT NYÚJTUNK:
• versenyképes fizetés
• céges gépkocsi, telefon, laptop
• szakmai fejlődési lehetőség
• biztonságos stabil háttér
• hosszú távú együttműködés
• béren kívüli juttatások