Autószerelőt, karosszéria lakatost, fényezőt, minőségellenőröket keresünk

QSR24h Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kecskeméti, Magyarország

Az Önre váró feladatok:
• Késztermékek, autóalkatrészek vizuális, mechanikai ellenőrzése munkautasítás alapján
• A gépjárművek szerkezeti egységeinek (motor, erőátviteli berendezések, futómű, fékberendezések, kormányberendezés) szerelése, javítása és karbantartása
• Gépjárművek alvázának, vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, felújítása
• Az acélszerkezeti és karosszéria jellegű munkáknál esetleg hegesztési műveletek végzése
• Hibás termékek utómunkája (pl.: zsírozás, radírozás, csiszolás)
• Az ellenőrzött alkatrészek helyes dokumentációja, (IO, NIO, Anlageblatt és jelenléti ív) helyes vezetése

Elvárásaink:
• Többműszakos munkarend vállalása
• Megbízható személyiség
• Kiváló látás és kézügyesség
• Precizitás

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Biztonságos stabil háttér
• Béren kívüli juttatások

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen
ID: 3317849  Datum zveřejnění: 14.2.2019