Vedoucí tímu pracovníkú (teamleader)

QSR24h Slovakia s.r.o., odštěpný závod Břeclav

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
28 500 - 38 500 Kč/měsícnáborový příspěvek 10 000 Kč., po roku ročné odměny pro zaměstnanců na HPP + paušál na stravování ve výšce 75 Kč./ den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme všestranných pracovníků na vedení personálu kontroly a opravy komponentů v automobilovém průmyslu , pro pobočku Mladá Boleslav. Kontrola dílů je pro zákazníka Škoda a.s. Mladá Boleslav.

Vaší úlohou bude:
Starostlivost o přidělené zakázky jednoduchého třídění a opravy automobilových součástek a s tým spojené:
- zaškolení pracovníků na každou novou zakázku,
- školení a zapracování nových pracovníků,
- denní zpracování údajů o zakázce, nenáročná administrativa
- zpracování pracovních postupů pro pracovníků,
- komunikace se zákazníkem v SK / CZ jazyku,
- sledovaní a kontrola docházky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení,
- možnost práce na hlavní pracovní poměr
- práce v stabilní společnosti s dlouhou historií
- garantovaná mzda vždy do 15tého dne následujíciho měsíce

Informace o náboru

Děkujeme za Váš životopis a vážíme si Vašeho zájmu.
Vhodné kandidáty budeme kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojnické, elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

technické a logické myšlení,
- časová flexibilita,
- samostatnost,
- zodpovědnost,
- spolehlivost,
- preciznost,
- vodičské oprávnění skupiny B,
- zkušenost s automobilovým průmyslem velkou výhodou,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

QSR24h je certifikovaná společnost dle DIN EN ISO 9001:2015. Poskytovatel služeb pro automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4124127  Datum zveřejnění: 16.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 500 Kč/měsíc