Reagujte bez životopisu

Potrubár - Prípravár / Zvárač

Qualinox AG

Miesto práce
Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 32 EUR/hod.+ denné diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Schopnosť pracovať samostatne pri výrobe potrubí a zariadení
• Zváranie metódou TIG/WIG alebo orbitálne zváranie – potrebné platné zváračské certifikáty
• Čítanie výkresových dokumentácií, izometrií, plánov a schém
• Meranie izometrií
• Spájanie potrubí a potrubárskych zariadení
• Montáž a demontáž potrubných zariadení priamo u zákazníka

• Zaujímava a pestrá pracovná činnosť
• Možnosť osobnostného a pracovného rastu
• Práca v dynamickom a príjemnom pracovnom prostredí
• Zamestnávateľ je nápomocný pri hľadaní ubytovania v blízkosti miesta výkonu práce
• Mzda odvíjajúca sa podľa zručnosti a skúsenosti kandidáta
• Motivujúce osobnostné ohodnotenie
• Atraktívne pracovné pomienky s možnosťou ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

potrubár alebo zvárač

Počet rokov praxe

2

• Základné vzdelanie v odbore zámočník, montážnik alebo vzdelanie podobného typu
• Prax v odbore nutná
• Skúsenosti s montážou a demontážou potrubia a potrubných zariadení
• Schopnosť ovládať ručné náradie t.j. brúska, vŕtačka..atď.
• Znalosti nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• Technické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť a vytrvalosť

Firma Qualinox AG je švajčiarska firma , ktorá sa zaoberá potrubárskymi / zváračskými prácami a montážou potrubných rozvodov a zariadení . Prácovná činnosť firmy je orientovaná predovšetkým na chemický, farmaceutický a potravinársky priemysel.
ID: 4369403  Datum zveřejnění: 25.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 EUR/hod.