Odborný pracovník Callcentra

Quality Research s.r.o.

Místo práce
Olomoucká 3419/7, Brno-Židenice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícK základní mzdě je přičítána výkonnostní složka a osobní ohodnocení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Quality Research s.r.o. se primárně zaměřuje na marketingové průzkumy v rámci širokého spektra různých odvětví. Klademe důraz na profesionalitu a preciznost u všech našich služeb, které poskytujeme našim klientům.
V současnou chvíli rozšiřujeme náš tým, který se orientuje na kryptoměny.
Co je hlavním cílem tohoto projektu? Je to v první řadě telefonický průzkum znalosti kryptoměn u jednotlivců i firem, informovanost klientů v této oblasti, udržování dobrých vztahů s našimi klienty a plnění svěřených agend. Report, vyhodnocení informací a statistika k tomu neodmyslitelně patří.

Náš budoucí kolega/kolegyně:
- Je zodpovědný/á a komunikativní
- Má samostatný a aktivní přístup k práci
- Rád přijímá nové výzvy a dotahuje věci do konce
- Zajímá se o kryptoměny, chce se vzdělávat v této oblasti a zdokonalovat již nabyté znalosti a zkušenosti
- Umí pracovat s moderní technikou (PC, tablet…)

Pracovní náplní nového kolegy/kolegyně bude:
- Telefonický průzkum informovanosti o kryptoměnách
- Systematické předávání kryptoměnových dat
- Utužování dobrých vztahů se stávajícími klienty
- Reportování výsledků práce a tvoření statistik

Co tady na nového kolegu/kolegyni čeká?
- Smlouva na HPP s výplatou vždy včas na účtu
- Systém nadstandartního osobního ohodnocení dle individuálních výsledků
- Možnost kariérního růstu na pozici vedoucího teamu
- Moderní kancelářské prostory v centru Brna
- Cafeterii a mnoho extra výzev o zážitkové odměny
- Firemní akce a teambuildingy
- Přátelský a férový kolektiv

Pokud si myslíte, že je naše pozice ,,šitá,, přesně pro Vás, zašlete nám svůj životopis a detaily probereme osobně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

průzkum trhu, marketing

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Marketingová propagace, reklamní činnost, mediální zastoupení, analýza tržního prostředí.
Poradenská a konzultační činnost, zpracování marketingových studií a posudků.
Generování leadů dle parametrů a požadavků klienta.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4496707  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc