Obchodní pozice - sever ČR

Orienta Czech s.r.o.

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● OSVČ
● odpovědnost za svěřený region (Ústecký, Liberecký, Královehradecký kraj a sever Středočeského kraje)
● péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových ● poskytování poradenství zákazníkům ● komunikace se servisními techniky
● vytváření reportingu pro nadřízeného - Obchodní ředitel
● podílení se na obchodním plánu
● spolupráce na tvorbě marketingového plánu
● aktivně rozvíjí a prohlubuje kontakty se zákazníky
● připravuje podklady pro fakturaci a kontroluje dodržování dat splatnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

● pro první 3 měsíce fixní plat (10-15 000,-)
● mobilní telefon
● zajímavé provize (35% ze zisku z nových strojů, 10% z repasů, 10% z příslušenství)
● předání spokojených zákazníků
● zázemí úspěšné rodinné firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

● práce jako OSVČ
● min. 2 roky praxe na obdobné obchodní pozici
● výhodou AJ nebo NJ
● ŘP sk. B - aktivní řidič, vlastní automobil
● prezentační a komunikační dovednosti, schopnost obchodního vyjednávání
● samostatnost, flexibilita
● MS Office, Power Point, internet, základní znalosti grafických programů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3932676  Datum zveřejnění: 3.7.2020