Team leader ve výrobě (s elektro vyhláškou)

Orienta Czech s.r.o.

Místo práce
Kolín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nový výrobní závod na Kolínsku hledáme zkušené leadery/seřizovače, kteří by se starali o rozjezd nových linek a vedli by svůj vlastní tým. Pokud se vyznáte v elektru a dokážete opravit defekt na lince, tak je to pozice právě pro Vás!
Třešničkou na dortu jsou předchozí zkušenosti s vedením lidí.

Co Vás čeká?
• vedení menší výrobní skupiny – cca 15 lidí
• rozdělování práce, kontrola odvedené práce
• zpracování docházek
• školení zaměstnanců včetně BOZP
• zástup supervisora výroby
• spolupráce při interních auditech
• seřizování výrobní linky v případě defektu
• práce na 2 směny (8 hodin)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• místo výkonu práce: Kolínsko
• 5 týdnů dovolené + 3 sick days
• smlouva na dobu neurčitou
• příspěvek na životní/penzijní připojištění
• Cafeteria benefit systém
• 13. a 14. plat
• příspěvek na rekreace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

V případě zájmu o danou pozici, prosím zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář nebo volejte 777 356 242.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. výuční list z technického oboru, ideálně elektro
• zkušenosti se seřizováním výrobní linky, diagnostikováním defektů
• elektro vyhláška 50/1978, §5
• zkušenosti s vedením lidí výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3996226  Datum zveřejnění: 7.12.2020