Montér / Technik mobilných vysielacích staníc

R-CORP

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
do 240€/deň, v prípade vlastného vozidla a kompletného vybavenia do 280€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a integrácia telekomunikačných zariadení
Inštalácia mikrovlnných spojov
Dokumentácia

- možnosť práce na turnusy(štandardne 3 týždne práce a 1 týždeň voľna)
- Týždenné vyplácanie
- Práca v dobrom kolektíve
- Plat sa odvíja od skúseností a schopností zamestnanca
- Služobné vozidlo

Pracuje sa prevažne v dvoj a troj členných tímoch, v ktorých je každý montér vybavený vlastným základným náradím. Každému tímu je pridelená firemná dodávka. Býva sa v hoteloch v okolí montovaných vysielacích staníc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Zodpovednosť
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- Schopnosť čítať projektovú dokumentáciu
- Flexibilita a ochota cestovať
- Elektroinštalačné vzdelanie výhodou

- Potrebné kurzy:
Práce vo výškach
Záchranársky kurz
Prvá pomoc
G41 zdravotná prehliadka

Všetky uvedené kurzy vieme zabezpečiť.

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti komunikačnej techniky a energetiky. Medzi naše hlavné poskytované služby patrí výstavba mobilných telekomunikačných vysielačov, výstavba infraštruktúr Wifi a služby v oblasti energetiky. Medzi hlavné priority spoločnosti patrí spokojnosť klienta, dodržanie dohodnutých obchodných podmienok, riešenie zložitých problémov a ich konzultácia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

R-CORP
Haupstrasse 17
92436 Bruck i.d. OPf.
Nemecko
ID: 2914826   Datum zveřejnění: 16.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   do 240€/deň, v prípade vlastného vozidla a kompletného vybavenia do 280€/deň