Specialista elektro údržby

R4U s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vystudoval jste slaboproud a hledáte práci?
Náš partner, mezinárodní společnost, která je dodavatelem hygienických a textilních služeb, hledá posilu do své provozovny na pozici specialista elektro údržby. Zákazníky společnosti jsou primárně firmy z oblasti průmyslu.

Co Vás na této pozici čeká?
• Pravidelná údržba a opravy strojů a zařízení v provozu prádelny
• Příprava plánů údržby
• Výměna nefunkčních součástek jako je motor v pračce, mazání strojů apod.
• Rozpoznávat mechanické a elektrické závady strojů a zajišťovat jejich opravy
• Zajišťovat optimální nastavení a seřízení strojů a zařízení
• Předvídat nebo odhalovat zdroje problémů a podnikat nápravná opatření

Koho hledáme?
• SOU nebo SŠ elektro, slaboproud
• Vyhláška 50 p. 5, 6 – obnovu jsme schopni zajistit
• Ochota pracovat na směny
• Zkušenosti s opravami a údržbou strojů výhodou, rádi v týmu uvítáme i šikovného juniora
• Svědomitost, samostatnost a zodpovědný přístup
• Schopnost pracovat v týmu, příjemné vystupování
• svářečské a topičské zkoušky výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
• Platové ohodnocení 36 000 Kč plus odměny
• 5 týdnů dovolené
• Závodní stravování na pracovišti
• Zázemí stabilní zahraniční společnosti
• Příspěvek na dopravu až 900 Kč
• Káva, čaj, voda volně k dispozici na pracovišti
• Práci v příjemném pracovním kolektivu
• Směny jsou od 5 do 13.30 a od 14.30 do 21.00
• Pozice je ideálně pro uchazeče z okolí Kralup nebo severu Prahy / Kobylisy, Libeň, Černý Most, Letňany/

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Náš partner, mezinárodní společnost, která je dodavatelem hygienických a textilních služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

průmysl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost R4U s.r.o. (Recruiters For You) jsme založili jako personálně poradenskou společnost zaměřenou zvláště na recruitment. Naším cílem je nabídnout klientům perfektní servis v oblasti náboru zaměstnanců v rámci dlouhodobé spolupráce. Zpětnou vazbu od klienta považujeme za velmi důležitou. Je pro nás jedním z hlavních prostředků, jak naše služby neustále zlepšovat.

Zkušenosti jsme získali jak v poradenských společnostech jako konzultanti, tak i v interních personálních odděleních prestižních mezinárodních společností, kde jsme působili jako projektoví manageři nebo celý proces náboru zastřešovali. V průběhu naší spolupráce s nadnárodními společnostmi jsme poznali pracovní trh nejen v České republice, ale i v dalších státech Evropy.
ID: 4003392  Datum zveřejnění: 23.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc