Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Regionální vedoucí maloobchodních prodejen typu masna/uzeniny
Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ 18622437
Pracoviště:RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Nádražní, Nádražní 401, 257 63 Trhový Štěpánov
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Trhový Štěpánov
Náplň práce:řízení sítě maloobchodních prodejen typu MASNA v regionu Čechy, kontrola dodržování správné prodejní praxe na prodejnách, motivace a aktivizace ,personálu prodejen k maximálnímu obratu, nábor pracovníků, provádění inventur, komunikace s úřady, lokálními zákazníky a odběrateli a jejich akvizice
Požadujeme:nadstandardní komunikační a organizační dovednosti, schopnost týmové práce a časovou flexibilitu,praxi s vedením maloobchodní provozovny (v oboru výhodou), zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, znalost práce na PC. Nabízíme:práci pro stabilní českou společnost, profesní růst a seberealizaci při řízení svěřených prodejen,možnost spolupodílení se na rozšiřování stávající maloobchodní sítě,prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou,nadstandardní výdělek v závislosti na vývoji tržeb svěřených prodejen + další benefity-Služební automobil, telefon, tablet, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky.
Požadavky: pečlivost, spolehlivost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, zdravotní způsobilost pro práci v chladném prostředí a práci s potravinami. Nabízíme: prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, možnost profesního růstu, odpovídající platové ohodnocení + zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, nákup zboží za zvýhodněné ceny, možnost ubytování, závodní stravování, zaměstnanecké půjčky.KONTAKTOVAT emailem, telefonicky 7-15 hodin, nebo osobně 7-14 hodin.
 
Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 11683000780
 

ID: 2799659   Datum zveřejnění: 5.11.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.