Prodavač/ka potravinářského zboží typu maso-uzeniny

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (MPSV)

Místo práce
Palackého 244, 269 01 Rakovník, Okres Rakovník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:RABBIT Trhový Štěpánov a.s., IČ 18622437
Pracoviště:RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - pracoviště, Palackého 244, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Rakovník, Palackého 244
Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení+zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení
Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky
Kontakt: Vilém Vrba 724357433 (8:00-17:00), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rakovník

číslo volného místa: 11777270715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity