Vedoucí směny Žebrák

Raben Logistics Czech s.r.o.

Místo práce
Za Dálnicí, Žebrák, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

■řízení směny na skladě – tým kolem 7 – 12 lidí, kteří překládájí zboží, přebalují palety, jezdí s VZV a pracují se skenerem
■zaškolení nových členů týmu – aby každý věděl hned od začátku co, kam, jak a kdy
■přidělování práce a její kontrola – odjelo všechno včas a správně?
■kontrola stavu zásob – zkrátka jestli všechno „sedí“

Zaměstnanecké výhody, benefity

■samozřejmě plat – máme zajímavou fixní část a k ní bonusy
■práci na plný úvazek ve firmě, která za týden nezmizí z trhu
■stravenky/příspěvek na stravování
■občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaj, čerstvé ovoce)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Raben Group je jedním z předních poskytovatelů komplexních logistických služeb v Evropě, kde působí již více než 90 let. Zákazníci z řad malých, středních a velkých společností mohou využívat více než 160 poboček o celkové kapacitě téměř 1 300 000 metrů čtverečních v 15 evropských zemích, kde má společnost zastoupení. V České republice působíme od roku 2008. S pobočkami v Nupakách, Jažlovicích, Žebráku, Cerhovicích, Teplicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a Ostravě poskytujeme zaměstnání více než 500 zaměstnancům a disponujeme moderními skladovacími prostory o celkové kapacitě přes 85 000 metrů čtverečních. A stále rosteme. Nabízené služby zahrnují vnitrostátní a mezinárodní přepravu, skladování a širokou nabídku služeb s přidanou hodnotou (VAS), logistiku čerstvých potravin a komplexní logistická řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3708241  Datum zveřejnění: 2.7.2019