Можливість для людей з України

Full-remote JavaScript Developer for trading platform

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rozvoj tradingové platformy hledáme vývojáře s 2+ rok komerční praxe vývoje v JavaScriptu. Setkáte se s multithreadovým kódem v mikroservisní architektuře, real-time aplikací implementovanou s použitím OOP a zásad SOLID. Dále potkáte REST API, nutnost debuggovat existující kód a budeme rádi, když dokážete přijít s návrhy na změny. Samozřejmá je týmová práce v agilním prostředí, oceníme komunikativnost.

Výběrové řízení sestává ze dvou online diskuzí o projektu, první z nich spíše obecné seznámení (30 minut), druhá jde do technického detailu (45-60 minut). Nečekejte syntetické testy, jen normální lidskou debatu profesionálů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dynamický profesní růst v týmu špičkových odborníků.
Homeoffice - časová flexibilita, svoboda.
Rychlé a flexibilní jednání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Praxe na pozici/v oblasti

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4188489  Datum zveřejnění: 17.3.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc