Java Medior+, 100 % home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP nebo podle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 - 5 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do agilního týmu hledáme Java vývojáře s nejméně dvouletou komerční zkušeností s vývojem aplikačního softwaru. Zapojíte se do implementace backendu webových aplikací. Potřebujeme spolehlivou znalost implementace datového modelu a CRUD operací včetně něketerého z ORM frameworků (JPA/Hibernate) a dále implementaci REST API jak na straně klienta, tak serveru.

Výběrové řízení koncipujeme jako diskuzi, žádné zkoušení. Dvě čistě online kola, první max 30 minut obecné diskuze, druhé kolo (45-60 minut) detailní technické informace o projektu. Ptejte se, o tom to celé je, abychom se navzájem pochopili. Když si na konci řekneme, že nám to oboustranně dává smysl, můžeme začít.

Jsme schopni vám nabídnout lepší platové podmínky, lepší pracovní podmínky, vztah vzájemného profesionálního partnerství. Dodáme vám podrobné informace o fungování firmy, všechny otázky vítáme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

softwarový vývoj

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric a další, vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky. Všichni pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4423482  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc