Angular/Java samostatná full remote práce

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ASAP nebo podle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 140 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme fullstack vývojáře Angular/Java pro dlouhodobý samostatně vedený vývoj webové aplikace. Vaším úkolem bude převzít cca 2 roky vyvíjenou aplikaci pro výpočty energetických ztrát budov a pokračovat dále ve vývoji.

Práce je plně z domova. Důležitá je znalost 3D geometrie (vektory, transformace) a dobré znalosti Angularu. Vaším prvním úkolem bude update codebase na novější verzi Angularu.

Softwarehouse radixal je dodavatelem především středních a velkých softwarových řešení. Nejsme specializování ani technologicky ani byznysově, v současnosti tvoří páteř naší činnosti ERP řešení a systémové integrace. Vytváříme webová rozhraní pro firemní specialisty, která mají zajistit co nejsnazší práci.

Výběrové řízení chápeme jako diskuzi odborníků, nečekejte proto žádné testy nebo zkoušení. Uvítáme nové kolegy s jasně vyprofilovaným názorem, ale i začínající designéry, kteří souzní s hodnotami jednoduchého designu, který vytváří klidné, tiché místo pro efetivní práci uživatele.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

softwarový vývoj

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4544991  Datum zveřejnění: 24.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc