Automatické testování software, 100 % homeoffice

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme odborníky na automatické testování aplikací (performance testy, UI, integrační testy, API testy). Vaším úkolem bude návrh testovacích strategií, účast na výběru nástrojů, setup testovací pipeline a implementace samotných testů. Spolupráce je trvalá, dlouhodobá, nabízíme práci z domova a nadstandardní hodnocení.

Ocenili bychom zkušenosti s následujícími nástroji a technologiemi:

- Robot Framework, případně jiný testovací framework
- Python, případně jiný skriptovací jazyk
- Agilní metodiky vývoje (sprint, scrum, kanban)
- Zkušenosti s analýzou požadavků a dokumentace
- Design testovacích případů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

testování

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4571489  Datum zveřejnění: 4.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc