Technical Writer, 100 % home office

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu vyvíjejícího systémy řízení inteligentních budov hledáme nového kolegu na pozici Technical Writer. Požadujeme vzdělání technického směru a prokazatelnou zkušenost s psaním technické a uživatelské dokumentace v angličtině. Vaším úkolem bude psát uživatelské příručky a technickou dokumentaci k průmyslové elektronice (termostaty, inteligentní spotřebiče apod.). Je třeba rozumět pojmům API, komunikační protokol, datový formát atd. Můžete si to vyzkoušet na stránce https://en.wikipedia.org/wiki/KNX, která pojednává o standardu KNX, s nímž budete pracovat - jestli rozumíte, co se na stránce píše, jste náš člověk.

Výběrové řízení koncipujeme jako diskuzi, žádné zkoušení. Dvě online kola, první max 30 minut obecné diskuze, druhé kolo (45-60 minut) detailní technické informace o projektu. Ptejte se, o tom to celé je, abychom se navzájem pochopili. Když si na konci řekneme, že nám to oboustranně dává smysl, můžeme začít.

Dodáme vám podrobné informace o fungování firmy, všechny otázky vítáme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4741721  Datum zveřejnění: 15.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc