C++, 100% home office, strukturální analýza a design stavebních konstrukcí

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšeného Software Inženýra C++ pro inovativní projekty v oblasti stavebního designu!

Pozor, podmínkou je bydliště/pobyt na území České republiky.

Přidejte se k našemu týmu a staňte se součástí předního vývoje softwaru pro 3D modelování a strukturální analýzy. Hledáme zkušeného programátora, který je připraven přijmout výzvy nového vývoje, údržby stávajících produktů a spolupráce na architektuře nových modulů. Pokud máte zkušenosti s programováním a algoritmizací inženýrských úloh, pokročilé znalosti C++ a objektově orientovaného programování, a jste obeznámeni s vývojem v MS Visual Studio, pak hledáme právě vás!

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti s programováním a algoritmizací inženýrských úloh.
  • Pokročilé znalosti C++ a objektově orientovaného programování.
  • Znalost STL, MFC, 3D grafiky, COM a GIT výhodou.
  • Znalost analytické geometrie je výhodou.
  • Silné analytické dovednosti, kreativní myšlení a řešení problémů.
  • Plynulost v anglickém jazyce.

Vzdělání:

  • Vysokoškolské vzdělání nebo ekvivalentní zkušenosti.

Co nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském týmu.
  • Možnost osobního a profesního rozvoje.
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti.
  • Vzdělávací možnosti.
  • Extra týden dovolené.
  • Možnost home-office.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho dynamického týmu a pracovat na špičkových projektech, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4789192  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc