Analytik pro digitálně-transformační IT projekt v bankovnictví (Praha 1x týdně)

radixal s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 7 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Připojte se k nám jako klíčový analytik pro digitálně-transformační IT projekt v bankovnictví

Hledáme analyticky založeného profesionála, který bude působit jako spojka mezi businessem a IT týmem na vzrušujícím digitálně-transformačním projektu. Pokud máte zkušenosti s komunikací v různorodých týmech a chcete se podílet na tvorbě nové éry digitálního bankovnictví, jste ten, koho hledáme!

Vaše role:

  • Budete analyzovat a připravovat byznys zadání pro SW vývoj.
  • Spolupracovat s UX designery, vývojáři, testery a zadavateli na tvorbě Customer Journeys pro digitální kanály.
  • Rozkládat zadání na Epics, User Stories a Sub-tasks.
  • Spravovat business dokumentaci a navrhovat řešení pro změnové požadavky nebo bugy.

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenost s tvorbou business zadání a workflow diagramů.
  • Schopnost tvorby systémové specifikace pro mobilní a desktopové aplikace.
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost efektivní diskuze s byznys a technickými týmy.
  • Zkušenost s návrhem REST API a znalost SOAP a REST protokolů.
  • Znalost agilního způsobu práce a nástrojů jako JIRA, Confluence, Miro, Figma.

Výhodou bude:

  • Pracovní zkušenost v bankovnictví.
  • Povědomí o procesu uvedení nového produktu na trh a Human Centered Design.
  • Znalost domény přístupových a dispozičních práv v korporátním segmentu.
  • Znalost UML a modelování v nástroji Enterprise Architect.

Pokud vás tato pozice zaujala a cítíte, že splňujete požadavky, neváhejte se nám ozvat. Těšíme se na vaše přihlášky a možnost vás poznat!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4798536  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc