Hledáme Business Analytika pro ICT Projekty

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
6-7/2024
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se k našemu týmu jako Business Analytik a staňte se klíčovou součástí vývoje a rozvoje významných informačních systémů. Vaší rolí bude poskytování seniorního odborného poradenství a služeb, které jsou nezbytné pro úspěch našich projektů.

Co bude vaše role:

  • Provádění business analýzy a návrhu řešení pro komplexní informační systémy.
  • Spolupráce na IT analýze a technickém návrhu řešení, s důrazem na integrace, datové modelování, use case, stavové diagramy a UX/UI design.
  • Aktivní účast na testování a optimalizaci softwarových celků.
  • Příprava materiálů pro uživatelskou dokumentaci a asistence při nasazování do produkčního prostředí.
  • Prezentace výsledků testů a koordinace testovacích procesů.

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenost s IT analýzou a návrhem technického řešení, ideálně ve veřejné správě.
  • Praktické znalosti práce se základními registry a informačními systémy státní správy.
  • Znalost nástrojů pro správu projektů a dokumentace, jako jsou JIRA a Confluence.
  • Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu.
  • Analytické myšlení a schopnost řešit komplexní problémy.

Pokud máte zájem o pozici a splňujete uvedené požadavky, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na vaši spolupráci na zajímavých a významných projektech!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4842383  Datum zveřejnění: 29.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc