IT Analytik pro GIS a Data Warehouse Projekty

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
6-7/2024
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme na vyhledávání IT Analytika, který se přidá k našemu týmu a bude mít na starosti poskytování seniorního odborného poradenství a ICT služeb pro rozvoj klíčových informačních systémů. Hledáme někoho s vášní pro GIS a Data Warehouse řešení, kdo je připraven přispět k vývoji projektů v oblasti dopravy.

Vaše odpovědnosti:

  • Provádění IT analýzy a návrhu řešení pro GIS aplikace a Data Warehouse systémy.
  • Spolupráce na vývoji a rozvoji významných informačních systémů, včetně projektu Geoportál.
  • Návrh a analýza technických řešení ve veřejné správě, s důrazem na integrace, datové modelování, use case, stavové diagramy a UX/UI design.
  • Testování a optimalizace softwarových celků a příprava materiálů pro uživatelskou dokumentaci.
  • Prezentace výsledků testů a koordinace testovacích procesů.

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenost s IT analýzou a návrhem řešení, zejména v oblasti GIS a Data Warehouse.
  • Praktické znalosti práce se základními registry a informačními systémy státní správy.
  • Znalost nástrojů JIRA a Confluence pro správu projektů a dokumentace.
  • Schopnost efektivní komunikace a prezentace výsledků.
  • Analytické myšlení a schopnost řešit komplexní problémy.

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši spolupráci na inovativních a strategických projektech!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Kosíková
E-mail: poslat životopis
ID: 4842385  Datum zveřejnění: 29.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc