Jak Vám poradíme?

Dentální hygienistka / hygienik

Rafael dentální klinika s.r.o.

Místo práce
L. Váchy 1567, Zlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Odvíjí se od zkušeností a je předmětem osobního pohovoru (fixní i variabilní část) + náborový příspěvek ve výši jednoho platu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odstraňovaní zubního kamene, povlaků a pigmentací
• Absolvování stanoveného adaptačního procesu pod seniorním vedením
• Vysvětlování příčin nemoci zubů a závěsného aparátu zubu (kazy a zápaly parodontu) pacientům
• Seznamování pacientů jak a jakými prostředky je možné léčit zuby a jako předcházet jejich onemocnění
• Poradenství pacientům v oblasti výživy a zdravého životného stylu se zaměřením na zdraví zubů
• Vyšetřování pacientů klinicky a rentgenologicky podle změn měkkých a tvrdých tkání, podle stavu ústní hygieny, typu kariézních lézí (kazů), stupně zápalu parodontu
• Sestavovaní (společně se zubním lékařem a pacientem) plán ošetření, plán prevence a plán udržení zdraví po celý život
• Vykonávání souvisejících administrativních prací
• Práce s českými a zahraničními klienty Kliniky IDC podle aktuálních potřeb
• Plánovaní a dodržování stanoveného harmonogramu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní práce v moderním stomatologickém zařízení
• Vysoko odborné adaptační vzdělávaní
• Kontinuální odborné vzdělávaní
• Moderní a nadstandardní vybavení v ordinaci
• Krásné pracovní prostředí
• Příjemný a profesionální kolektiv
• Příjemné pracovní prostředí s výbornou dostupností MHD
• Zabezpečené obědy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

dentální hygiena

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

praxe výhodou, ne podmínkou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zájem o kontinuální odborný růst
• Proklientský přístup
• Schopnost přátelské a profesionální komunikace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

• Moderní stomatologická klinika ve Zlíně
• Nadstandardní moderní vybavení nové kliniky
• Příjemné pracovní prostředí
• Přátelský a profesionální kolektiv
• Víc info: www.idczlin.cz

Adresa společnosti

International Dental Care Zlín
L. Váchy 1567
76001 Zlín
ID: 4142473  Datum zveřejnění: 16.8.2021