AML Compliance officer / Back office manager (F/M/D)

Raiffeisen Bank International AG Slovak Branch, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Karadžičova 14, Ružinov, Slovensko
Termín nástupu
16.05.2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– AML pracovník so zodpovednosťou za lokálnu Compliance v našej slovenskej pobočke
v Bratislave s podporou centrály vo Viedni
– Analýza slovenských legislatívnych požiadaviek, najmä pravidiel správania sa na trhu,
ochrany investora a prevencie legalizácie príjmov z trestnej činnosti
– Vykonávanie odborných a efektívnych Mid a Back Office procesov a kontrol v rámci
nášho obchodovania s certifikátmi v súlade s pravidlami a štandardmi skupiny RBI
– Spolupráca so slovenskými regulačnými úradmi a orgánmi činnými v trestnom konaní
– Úzka spolupráca so zamestnancami centrály vo Viedni

Čaká Vás pozícia v Bratislave, ktorá prináša mnoho výziev v jednej z popredných rakúskych
investičných bánk so zameraním na strednú a východnú Európu.
- Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a plné vybavenie pre home office.
- Za prácu na plný úväzok ponúkame ohodnotenie 2,500€/mesačne.
- Prípadne ponúkame možnosť čiastočného úväzku na aspoň 30h/týždenne.
Sme hrdí na to, že sme zamestnávateľ, ktorý ponúka rovnosť príležitostí. Posúdení budú
všetci kvalifikovaní uchádzači, bez ohľadu na vek, národnosť, rasu alebo farbu pleti,
pôvod, náboženstvo, politické alebo iné názory, pohlavie, sexuálnu orientáciu alebo zdravotné
znevýhodnenie.

Ochranu údajov berieme veľmi vážne, a preto môžeme vašu prihlášku akceptovať iba prostredníctvom nášho portálu: https://jobs.rcb.at/Onlinebewerbung/Programme/onlinebewerbung_start.php?template=3&objnr=82367

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

– Aspoň tri roky skúseností na oddelení Compliance vo finančnej inštitúcii s regulátorom
finančného trhu alebo v poradenskej firme so zameraním na trhové správanie,
ochranu investora, alebo prevenciu legalizácie príjmov z trestnej činnosti
– Plynulá znalosť slovenského a anglického jazyka
– Tímový hráč, flexibilita a schopnosť čeliť výzvam
– Vedieť si efektívne rozdeliť čas a priorizovať úlohy
– Skúsenosť s komunikáciou s regulačnými úradmi a orgánmi činnými v trestnom konaní
je výhodu

Raiffeisen Centrobank AG (RCB) je kompetenčným centrom pre obchodovanie s certifikátmi a akciami v Rakúsku so silným regionálnym zameraním na strednú a východnú Európu. Ako priekopník a líder na trhu v oblasti štruktúrovaných produktov ponúka RCB širokú škálu certifikátov pre všetky situácie na trhu a potreby klientov.
ID: 4330781  Datum zveřejnění: 16.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac