Hypoteční poradce - Písek

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Okres Písek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HYPOTEČNÍ PORADCE – Písek

Již počtvrté v řadě byla Raiffeisenbank oceněna jako banka s nejlepší kvalitou prodeje hypoték ve studii „Market Vision“ a zároveň jsme klientsky nejpřívětivější bankou roku 2017 v České republice - přidejte se k nám! Pro Hypoteční centrum v Písku hledáme komunikativní/ho kolegu/kolegyni s obchodním duchem, který/á přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu počtu poskytovaných hypotečních úvěrů.

Co budete na této pozici dělat?
• Obchodní činnost a poradenství v oblasti hypotečních úvěrů
• Vyhledávat a oslovovat nové klienty
• Poskytovat servis stávajícím i novým klientům - vytvářet pro ně individuální řešení hypotečního financování a pomáhat jim tak realizovat sen o vlastním domově
• Oslovovat externí poradce, následně je podporovat a budovat s nimi dlouhodobé a pevné obchodní vztahy

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Máte alespoň SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
• Jste komunikativní člověk s obchodním duchem
• Jste zodpovědný, samostatný a schopný navázat úzkou spolupráci s pobočkou
• Dokážete navazovat vztahy v novém prostředí
• Umíte se nadchnout pro splnění společného cíle
• Máte chuť se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti v oblasti hypotečního financování
• Spokojenost klientů je pro vás klíčová, jste precizní a máte věci pod kontrolou

Pokud cítíte, že je to práce pro vás, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

A co nabízíme my vám?
• Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování
• Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci s možností výrazně ovlivnit její výši na základě vlastní aktivity
• Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
• Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv (kolegové "drží spolu" a pomáhají si navzájem)
• Naše zvýhodněné bankovní produkty - účet zdarma, výhodný úrok na hypotéku a další
• Benefity na míru – vyberete si sami, za co chcete své benefitní body utratit (třeba příspěvek na penzijní a životní pojištění, na volnočasové aktivity, zdraví, kulturu, stravenky
• Školku ŽIrraifku
• Slevy u vybraných partnerů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3277735  Datum zveřejnění: 3.1.2018