Specialista/ka kontroly čerpání korporátních úvěrů

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova 1716/2b, 14078 Praha 4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým Corporate Credit Control & Maintenance hledá do svých řad nového kolegu. Pokud hledáte stabilní zaměstnání a vyznačujete se spolehlivostí a přesností, zajímá vás bankovnictví a alespoň trochu se v něm orientujete, zkuste to s námi.

Co budete na této pozici dělat?

•Vaším klientem budou obchodníci RB, o které se budete starat z hlediska back officu (např. hlídat podmínky čerpání úvěrů, kontrolovat zajištění, vyplňovat podklady pro zaúčtování do bankovního systému, atd.)
•Uvolňovat finanční prostředky v oblasti firemního úvěrování na základě kontroly a odborného posouzení podkladů
•Spolupracovat s útvarem řízení korporátních rizik, komunikovat s obchodníky

Jaká je naše představa o kandidátovi?
•VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy se zaměřením na ekonomiku/finance
•Orientujete se v programech MS Office – nejčastěji budete pracovat s MS Excel, MS Word a MS Access
•Máte anglický jazyk na dobré úrovni. Většina podkladů pro práci je v angličtině, proto musíte rozumět psanému textu
•Máte alespoň základní přehled v oblasti bankovnictví a financí
•Vyznačujete se trpělivostí a zodpovědností. Jste flexibilní a schopen/ schopna pracovat v týmu i samostatně
•Jste připraven/a pracovat pod tlakem
•Máte dobré komunikační a organizační schopnosti

A co nabízíme my?
•Získáte zkušenosti v bankovnictví, které vám pomůžeme dále rozvíjet
•Šéfa Milana, který vás podrží a ukáže vám směr
•Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
•Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
•Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3335144  Datum zveřejnění: 14.3.2018