Týmová asistentka v oddělení marketingu

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TÝMOVÝ ASISTENTKA V ODDĚLENÍ MARKETINGU
Hledáme nového kolegu/kolegyni , která bude podporou týmu Marketing & Brand Strategy včetně podpory manažerky.
Hledáme pozitivně naladěného a vstřícného člověka, který bude ochotně podporovat všechny kolegy týmu. Důležitý je pro nás aktivní a proklientský přístup.

Co budete na této pozici dělat:
• Organizovat porady a schůzky s interními a externími klienty
• Sledovat kalendář a plán organizovaných akcí manažera, případně ostatních kolegů týmu
• Kontrolovat formální náležitosti dokumentů
• Pořizovat zápisy z jednání a porad
• Připravovat prezentace, statistiky, reporty
• Zajišťovat evidenci a archivaci materiálů

Pokud se Vám naše nabídka líbí a dokážete si sebe na této pozici představit, pošlete nám svůj životopis.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
• Možnost pracovat v kreativním oddělení s přátelskou a týmovou vnitřní kulturou, kde všichni táhnou za jeden provaz
• Možnost dalšího kariérního postupu v rámci oddělení Marketingu i v Raiffeisenbank a.s.
• Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
• Moderní pracovní prostředí v Praze na Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác
• Flexibilní pracovní dobu
• Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku a cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Máte SŠ vzdělání
• Máte zkušenosti z administrativní pozice
• Domluvíte se anglicky – písemná a ústní komunikace se zahraničím
• Umíte pracovat v Excelu – vystačíte si s uživatelskou znalostí, ale kontingenční tabulky se vám mohou občas hodit
• Jste vstřícný/á, přátelský/á, ochotný/á a máte proklientský přístup
• Umíte si organizovat svůj pracovní čas a priority

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3406785  Datum zveřejnění: 31.5.2018