Procesní manažer/ka

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým procesního managementu hledá do svých řad novou posilu, která bude primárně odpovědná za nastavování pravidel a exekuci procesního řízení s cílem snižovat dlouhodobě komplexitu procesů v bance.

Co budete na této pozici dělat?
• Být specialistou v oblasti hotovostního platebního styku
• Podílet se na vyhodnocování a implementaci procesního řízení v RBCZ
• Vyhodnocovat dopady změn v procesech na různé role a oblasti v bance
• Komunikovat s ČNB, Českou Bankovní Asociací a dodavateli
• Orientovat se v legislativních změnách, které budete zapracovávat do procesu
• Zapojovat se do projektových aktivit a změn aplikací v RBCZ

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my vám?
*Zajímavou práci, při které budete mít možnost poznat a pochopit fungování banky.
* Přijďte se přesvědčit, že nejsme jen potřetí za sebou klientsky nejpřívětivější bankou. Rádi se staráme i o naše zaměstnance.
*Práci v přátelském týmu. Ačkoliv jsme korporace, atmosférou a přátelskými vztahy se podobáme rodinné firmě. Právě mezilidské vztahy, důvěra a osobnost nadřízeného jsou hodnoty, které si naši zaměstnanci pochvalují
*Možnost odborného růstu a seberealizace – interní posuny jsou u nás častější, než jinde.
*Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Můžete být i absolvent, pokud se rád učíte od zkušenějších kolegů a jste samostatný ve vyhledávání informací
• Disponujete výbornými komunikačními a prezentačními dovednostmi, umíte asertivně vyjednávat a přesvědčit ostatní svými argumenty
• Jste týmovým hráčem, umíte motivovat ostatní
• Záleží vám na tom, abyste za sebou viděli výsledek vaší práce
• Máte analytické myšlení a k řešení komplikovaných situací dokážete přistupovat i jinak, než v zajetých kolejích
• Při plnění pracovních úkolů preferujete samostatnost, nečekáte jen na příkazy od nadřízeného. Jde vám o to, abyste znal/a vaše kompetence a pracovní úkoly si vyhledáváte sám/a
• Ovládáte anglický jazyk slovem i písmem pro čtení nebo vytváření prezentací a přehled v legislativě EU
• Máte pokročilou znalost MS Office, kdy využívat budete hlavně MS Powerpoint pro vytváření prezentací a MS Excel. Oceníme, pokud budete umět kontingenční tabulky, grafy a využívání základních funkcí včetně třídění a práce s daty. Pokud jste zatím neměl/a možnost Excel využívat na pokročilejší úrovni, nevadí. Hlavní je pro nás, abyste se to měli zájem naučit a sžili se s Excelem jako s vaším každodenním pomocníkem.

Náskok oproti ostatním budete mít, pokud:
• Znáte bankovní/finanční prostředí a máte zkušenosti s procesním a projektovým řízením

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3417087  Datum zveřejnění: 11.6.2018