Startuj s námi kariéru - telefonní bankéř (Teplice)

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Masarykova třída, Teplice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Porozhlížíš se po své první práci nebo už máš něco za sebou a stále to není ono? Přidej se k nám - na kontaktním centru v Teplicích uvítáme nadějné mladé tváře. Rádi se chlubíme, když posouváme telefonní bankéře na specializované pozice, do pobočkové sítě, nebo až na centrálu do Prahy :)

„V Raiffeisenbance máme super kolektiv, takže do práce chodím rád. Na práci se mi nejvíce líbí to, že je tu spousta možností kariérního růstu a dají se tu vydělat dobré peníze. Pracuji tady, protože si nedokážu představit jinou práci, ať už co se party lidí týče, tak i náplně práce.“ Tomáš, rok na pozici Telefonního bankéře.

Co budeš na této pozici dělat?

* Staneš se součástí pohodové party, která táhne za jeden provaz a s úsměvem vyřizuje telefonické požadavky našich klientů.
* Někdy budeš mít volno dopoledne, někdy odpoledne, směny máme nepravidelné, ale na rozvrhu se vždy dohodneme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

* Šéfovou Terku, která tě podpoří i v případě, že máš den pod psa.
* Vstupenku do velkého bankovního světa, který tě překvapí domácí atmosférou a neformálními vztahy.
* Znalosti a zkušenosti, díky kterým se třeba už za rok posadíš do křesla osobního bankéře na jedné z našich poboček. A pokud se nebojíš, tak tohle bude jen začátek.
* Možnost zkráceného úvazku - pokud potřebuješ, umíme, zařídíme :)

Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Taky máme bohatou kafeterii, která ti umožní být pánem svých benefitů – sám/sama se rozhodneš, na co chceš své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do fitka a mnoho dalšího).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Bude nám spolu fajn, pokud rád/a komunikuješ, pomáháš lidem a chceš se naučit prodávat.
* Vstřícnost a empatie ke klientům je samozřejmostí, jsme přeci klientsky nejpřívětivější banka roku. Po třetí v řadě!
* Bez tvého maturitního vysvědčení se neobejdeme a pokud zvládneš telefonát v angličtině, budeš za hvězdu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2017 v České republice, přidejte se k nám!

Masarykova třída 1846/9a
41501 Teplice

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Ullrychová
Tel.: +420603808507
E-mail: poslat životopis
ID: 3418344   Datum zveřejnění: 12.6.2018