Trainee - IT analytik

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TRAINEE – IT ANALYTIK
Jste studenty 3. – 5. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Zúčastněte se ročního výběrového trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

V programu budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů po studenty. Absolvujete zajímavá školení, kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí Nejlepší banky roku 2017 a po absolvování programu získat výhledově práci na hlavní pracovní poměr.

Co budete na této pozici dělat?
• Analyzovat a dokumentovat systémové dopady požadavků a změn
• Tvořit a aktualizovat příslušné analytické dokumentace popisující stávající stav daného IT systémů/aplikace
• Spolupracovat na designu nových komponent systému
• Podporovat při přípravě a následné exekuci testů (FAT, SIT, UAT)
• Využívat k analýze schválené SW nástroje a metodiku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Znáte UML a víte jak jej používat
• Pracovali jste někdy s některým CASE nástrojem (například Enterprise Architect, Power Designer, ….)
• Umíte pracovat pomocí SQL dotazů
• Zajímáte se o metodiky SW vývoje
• Máte analytické myšlení a dokážete se v datech rychle zorientovat
• Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku
• Nebojíte se komunikovat - budete se potřebovat domluvit se zadavateli požadavků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3472894  Datum zveřejnění: 21.9.2018