IT Tester Core bankovního systému

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TESTER CORE BANKOVNÍHO SYSTÉMU
Do testovacího týmu, který se zabývá testy core banking systému a souvisejících pobočkových aplikací, hledáme spolehlivou posilu.

Co budete na této pozici dělat?
• Připravovat test analýzy a testovací data
• Provádět funkční testy
• Komunikovat s vývojářským a analytickým týmem
• Spravovat vývojové a testovací databáze
• Administrativně zpracovávat vyvinuté požadavky do testovacích prostředí
• Podporovat SIT, Regresní a UAT testy

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali, neváhejte nám zaslat své CV. Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
• Příležitost perspektivní kariéry v IT v moderním prostředí banky
• Budete se učit od zkušených kolegů
• Zodpovědnou práci, kde vám umožníme rozvinout vaše schopnosti
• Přátelský tým kolegů
• Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Chce pracovat ve větším týmu a máte zájem se seznamovat s problematikou bankovních systémů
• Máte základní znalost SQL (selekty, joiny apod..)
• Již jste se setkal/a s některými nástroji, jakou jsou HPQC, PLSQL Developer, SQL Talk, JIRA atd.
Hledáme profesionála, pokud však některé požadavky nesplňujete, nevadí, stačí chuť a ochota se učit, my Vám rádi pomůžeme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3472923  Datum zveřejnění: 18.9.2018