BPM procesní analytik

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu, který se bude zabývat analýzou bankovních procesů a návrhem jejich transformace a optimalizace. Během své práce zjistíte, jak naše banka funguje, a budete navrhovat, jak by mohla fungovat lépe. Vaše práce bude mít hmatatelné výsledky.

Co budete na této pozici dělat?

*Analyzovat bankovní procesy (Podíváte se do všech bankovních oblastí od obsluhy klienta po IT procesy)
*Navrhovat, modelovat a obhajovat navržené to-be procesy a procesní modely
*Prezentovat navržené procesní řešení
*Spolupracovat při dopadových analýzách a tvořit odhady pracnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
*Budete od začátku součástí důležité aktivity, která bude mít dopady napříč celou bankou
*Spolupráci s procesními analytiky a s BPM architektem. Naučíme vás pracovat v moderní aplikaci pro modelování a automatizaci procesů
* Prostor pro seberealizaci a skvělou příležitost pro osobnostní, profesní a kariérní rozvoj
*Benefity na míru – týden dovolené navíc, sick days a systém benefitů, kde si sám/sama navolíte, jak chcete čerpat finanční dotaci (např. penzijní připojištění, stravenky, volný čas, sport a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
*Máte zkušenosti s procesním modelováním
*Máte angličtinu na takové úrovni, že dokážete porozumět IT dokumentaci
*Máte vyvinuté analytické myšlení
*Jste spolehlivý, dotahujete věci do konce a nebojíte se komunikovat před ostatními
*Dokážete porozumět IT problémům a podílet se na jejich řešení

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
*Máte povědomí o front-endových technologiích (HTML/CSS, JavaScript, Bootstrap, jQuery)
*Tušíte, co je to UML
*Orientujete se v bankovním prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3480038  Datum zveřejnění: 28.8.2018