Specialista HVAC, PO/BOZP, energetický management

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu Facility management. Pokud jste technicky zaměřený člověk, který se orientuje v problematice správy budov a zároveň v agendě PO a BOZP, HVAC a energetického hospodářství a mohla by to být pro vás zajímavá kariérní příležitost.

Co budete na této pozici dělat?
•Řídit a koordinovat dodavatele PO + BOZP
•Spolupracovat s dodavatelem pravidelných revizí technologií, kontrolovat revizní zprávy, odstraňovat revizní závady, nastavovat revizní cykly
•Zajišťovat, organizovat a kontrolovat pravidelné profylaktické prohlídky v oblastech HVAC, MaR, silnoproudé techniky s cílem minimalizace servisních zásahů
•Metodicky a technologicky zastřešovat oblasti HVAC, silnoproudé technologie, MaR s ohledem na vývoj trendů a legislativy v těchto oblastech (evropské normy atd.)
•Zajišťovat a koordinovat pasportizace systémů HVAC, silnoproudé technologie,
•Spolupracovat při tvorbě rozpočtu ve svěřených kategoriích s cílem dosažení úspor
•Podporovat členy týmu facility managementu při řešení nestandardních problémů, instalací a dodávek pro uvedené oblasti
•Energetický management (evidovat a vyhodnocovat spotřeby energií, optimalizovat nastavení distribučních podmínek) s cílem snížit energetickou náročnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
•Samostatnou práci, která umožňuje využít vlastní invenci a dovednosti
•Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
•Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
•Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku, místo ve školce pro děti, stravenky, zvýhodněné produkty a dále systém cafeterie, ve kterém si vybere každý dle vlastního přání 

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
•Máte středoškolské vzdělání ideálně technického zaměření
•Přivítáme praxi v oboru min. 2 roky
•Orientujete se v problematice správy budov (vzduchotechnika, topení, elektrika, vyhl.50 výhodou)
•Orientujete se v legislativě týkající se provádění revizí zařízení
•Máte přehled o problematice PO a BOZP a o zákonných termínech revizí a kontrol
•Detailně znáte technologie a trendy v oblasti HVAC
•Máte základy anglického jazyka
•Nechybí vám ochota a proklientský přístup
•Jste spolehlivý, zodpovědný a svěřené úkoly plníte precizně
•Stresová situace vás nepoloží, naopak zachováte chladnou hlavu a dokážete vymyslet konstruktivní řešení
•Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a jste ochotný/a cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3480074  Datum zveřejnění: 28.8.2018