Treasury Support (securities settlement) expert

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tým Treasury Support hledá do svých řad nového kolegu. Zajímá vás bankovnictví, kapitálové trhy a oblast GSS? Chcete se posunout z pozice Specialisty zpracovávajícího rutinní agendu na pozici Experta řešícího specifické situace ať už v rámci provozu nebo projektů banky? Zkuste to s námi.

Co vás na pracovní pozici čeká?
•Pravidelné sledování kapitálového trhu a aktivit banky
•Shromažďování a vyhodnocování informací od institucí trhu (CDCP, ČNB, BCPP, apod.) a jejich využití (např. inicializace změn pracovních postupů)
•Aktivní spolupráce na aktivitách v rámci GSS
•Metodická podpora v oblastech vypořádání obchodů a správy CP
•Podpora rozvoje a zefektivňování procesů partnerského oddělení Treasury BO
•Účast na projektech s dopadem na oddělení Treasury BO (analýzy, specifikace, změnové požadavky, požadavky na vývoj)
•Příprava testovacích scénářů a spolupráce na UAT
•Příprava a vyhotovení podkladů na žádost interního a externího auditu
•Připomínkování a tvorba interních norem oddělení/banky
•Provozní podpora partnerského oddělení Treasury BO
•Zpracování specifických/nestandardních případů z oblasti Treasury BO

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my vám?
•Zajímavou práci v mezinárodní bance
•Odpovídající finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých výhod
•Školení v oblasti produktů, služeb, systémů a klíčových dovedností
•Rozvinutý systém benefitů - třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)
•Příjemné a dostupné místo práce na Pankráci – Praha 4

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
•Máte předcházející zkušenosti z back office jiných bank/finančních institucí
•Znáte problematiku vypořádání obchodů s cennými papíry
•Víte, jak fungují finanční a kapitálové trhy
•Jste komunikativní a spolehlivá osoba se zájmem o danou oblast
•Dokážete pracovat jak v týmu, tak i samostatně při zajišťování vlastních úkolů
•Ovládáte MS Excel a Word
•Disponujete dobrou znalostí angličtiny
•Chcete se učit novým věcem a máte zápal pro věc

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3480421  Datum zveřejnění: 28.8.2018