Technický pracovník správy objektů

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na této pozici dělat?

• Zajišťovat kompletní správu pobočkové sítě a prostor centrály, kontrolovat a řídit externí dodavatele, řešit požadavky interních zákazníků
• Zajišťovat realizaci akcí v rámci rozpočtu, kontrolovat kvalitu dodaných prací a dodržování termínů
• Sledovat čerpání provozních nákladů, navrhovat opatření vedoucí k jejich úspoře, podílet se na sestavování rozpočtu a plánu oprav
• Spolupracovat na přípravě nájemních vztahů za oblast dodávaných služeb a energií
• Zajišťovat podklady pro výběr externích dodavatelů, řídit a kontrolovat jejich činnosti s cílem zajištění řádných dodávek a plnění SLA
• Koordinovat spolupráci s interním klientem a řešit jeho požadavky pro zajištění vybavení prostor a počtu pracovišť v požadovaném stavu a množství

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Máte středoškolské vzdělání ideálně technického zaměření
• Přivítáme praxi v oboru min. 2 roky
• Orientujete se v problematice správy budov (vzduchotechnika, topení, elektrika, vyhl.50 výhodou)
• Máte základy anglického jazyka
• Nechybí vám ochota a proklientský přístup
• Nadřízený se na vás mohl maximálně spolehnout, jste zodpovědný/á a svěřené úkoly plníte precizně
• Stresová situace vás nepoloží, naopak zachováte chladnou hlavu a dokážete vymyslet konstruktivní řešení
• Vlastníte řidičský průkaz skupiny B a jste ochotný/a cestovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

• Samostatnou práci, která umožňuje využít vlastní invenci a dovednosti
• Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
• Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
• Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku, místo ve školce pro děti, stravenky, zvýhodněné produkty a dále systém cafeterie, ve kterém si vybere každý dle vlastního přání 

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3506345  Datum zveřejnění: 2.10.2018