Trainee - informační bezpečnost

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste studenty 3. – 4. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Zúčastněte se výběrového trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

Budete součástí týmu IT Security, který poskytuje odbornou pomoc, navrhuje a schvaluje bezpečnostní opatření při výběru, vývoji, provozu a změnách informačních systémů, technologií a produktů banky.

Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí banky, která potřetí v řadě získala ocenění Klientsky nepřívětivější banka roku a po absolvování programu získat výhledově práci na hlavní pracovní poměr.

Jaká další agenda náleží útvaru IT Security?
* Vytváří metodické postupy a interní standardy v oblasti informační bezpečnosti, kontroluje jejich dodržování a soulad s mandatorními požadavky
* Zajišťuje odborné konzultace v oblasti informační bezpečnosti banky pro zaměstnance i externí partnery
* Provádí testování a kontroly souladu informačních systémů a technologií s požadavky informační bezpečnosti
* Provádí monitoring a vyhodnocování bezpečnostních událostí a incidentů a zajišťuje eskalaci jejich řešení
* Spolupracuje s ostatními útvary banky na tvorbě interních procesů, produktů, norem, standardů, smluv a pracovních postupů relevantních pro informační bezpečnost

Jako nová posila byste se zapojil/a do fungování týmu zejména v oblasti:
*Vyhledávání zranitelností a identifikace slabin zabezpečení
*návrhu zabezpečení koncových zařízení, serverů i sítě
*oponentury stávajících a navrhovaných opatření
* kontroly účinnosti stávajících a testování nových opatření
*analýzy bezpečnostních incidentů

Jaká je naše představa o kandidátovi
* Máte chuť se učit a zdokonalovat v oblasti IT bezpečnosti. V nových technologiích se dokážete rychle zorientovat
* Orientujete se v bezpečnostních technologiích (vulnerability management, antivirová ochrana, pentesty)
* Jste samostatný a kreativní, jakmile poznáte svoje kompetence, nečekáte jen na příkazy od nadřízeného
* Jste komunikativní a dokážete najít společnou řeč s různým typem lidí
* Anglicky komunikujete slovem i písmem
* Máte přehled o oblastech informačních technologií (sítě, operační systémy, databáze, aplikační servery, síťové protokoly, aplikace, programovací prostředí)

Náskok oproti ostatním budete mít, pokud:

*Máte praktické zkušenosti s administrací a provozem např. síťových technologií, operačních systémů (Windows, Unix), webových aplikací
*Výhodou jsou rovněž praktické zkušenosti s s programováním webových aplikací a SQL

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3509406  Datum zveřejnění: 5.10.2018