Specialista dokumentárních obchodů

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete na této pozici dělat?
• Zpracovávat základní dokumentární produkty:
- Importní/Exportní dokumentární inkasa a inkasa směnek
- Importní/Exportní dokumentární akreditivy, postoupení výtěžku
• Zpracovávat specifické dokumentární produkty:
- Stand-by LC, převoditelné LC, Back to Back LC, importní financování,
forfaiting pod LC, postfinancování pod LC
• Realizovat činnosti spojené s produkty – platby, změny, příprava znění LC,
potvrzení LC
• Sledovat obchodní případy po celou dobu jejich platnosti, komunikovat s klienty
• Vést administrativní činnosti spojené s těmito produkty – korespondence, vedení evidence, archivace
• Pravidelně spolupracovat s obchodními a dalšími odbornými útvary banky

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my Vám?
• Práci na HPP a fixní mzdu
• Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky
• Získání komplexních znalostí a zkušeností z oblasti Trade and Export Finance po boku zkušených odborníků a na odborných školeních v ČR i zahraničí
• Využití cizích jazyků na denní bázi
• Flexibilní benefity na míru – sami si zvolíte, za co je utratíte. Oceňujeme loajalitu - čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte. Nábídnout můžeme řadu slev u spřátelených dodavatelů a na našich produktech – např. výhodný úrok na hypotéku
• Být součástí dynamického soudržného týmu s pozitivním manažerem
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Prahu 4 – Pankrác

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Máte ekonomické vzdělání a předchozí bankovní praxi v uvedené oblasti, znáte UCP600, ISP98, ISBP, URC522, INCOTERMS 2010…. (praxi ale můžete dohnat silnou vnitřní motivací a pečlivostí, rovněž zaučením od našich zkušených kolegů!)
• Máte alespoň středně pokročilou znalost angličtiny, vaší silnou stránkou je zejména její písemná forma, výhodou je i znalost druhého cizího jazyka (němčina, ruština…)
• Máte zodpovědný přístup k práci
• Charakterizuje vás vstřícnost, pečlivost, pracovitost, smysl pro detail
• Baví vás komunikace s lidmi, máte příjemné vystupování a klient (externí / interní) je pro vás na prvním místě
• Je pro vás důležitý úspěch celého týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3511958  Datum zveřejnění: 9.10.2018