Procesní analytik a inovátor

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu/kolegyni do nového týmu, který bude v rámci strategického projektu budovat nové procesní řešení pro banku. Během své práce zjistíte, jak banka funguje, a budete navrhovat, jak by mohla fungovat lépe. Výstupy Vaší práce denně použijí všichni pracovníci banky a přímo tak ovlivníte kvalitu služeb poskytovaných klientům.

Co budete na pozici dělat?
• Budete analyzovat současné bankovní procesy (všechny bankovní oblasti od obsluhy klienta po IT procesy)
• Navrhnete a budete modelovat nová řešení
• V rámci workshopů představíte kolegům své návrhy
• Významnou součástí Vaší práce bude komunikace s kolegy z byznysu, kteří budou pracovat s Vámi vytvořeným řešením

Jaká je naše představa o kandidátovi?
• Máte vyvinuté analytické myšlení
• Dotahujete věci do konce, nebojíte se komunikovat a umíte získat podklady pro svou práci od ostatních
• Máte angličtinu na takové úrovni, že vám nedělá problém pracovat s anglicky psanými podklady
• Jste schopný/á přizpůsobit se změnám a pracovat s nimi
• Chcete na sobě pracovat a naučit se nové věci

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
• Máte povědomí o front-endových technologiích (HTML/CSS, JavaScript)
• Víte, co znamená BPMN 2.0
• Orientujete se v bankovním prostředí

A co nabízíme my?
• Možnost být od začátku součástí důležité aktivity, která bude mít dopady napříč celou bankou
• Příležitost k profesnímu a osobnímu posunu
• Budete pracovat v moderní aplikaci pro modelování a automatizaci procesů
• Odpovídající platové ohodnocení
• Benefity na míru – týden dovolené navíc, sick days a systém benefitů, kde si sám/sama navolíte, jak chcete čerpat finanční dotaci (např. penzijní připojištění, stravenky, volný čas, sport a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3512905  Datum zveřejnění: 10.10.2018